Sárköziék veresége Amerikában

Lezajlott a King Of The Cage gála, ám sajnos magyar győzelem nélkül. Szomorkodásra talán még sincs akkora ok, hiszen fiaink rendesen helytálltak.

Sárközi ellenfele a birkózó alapokkal bíró Jesse Taylor volt, aki azonnal a földre vitte Robit és a következő 2×5 percben ott tartotta őt és ezzel pontozással megnyerte a mérkőzést.

Tatár ellenfele Shane DelRosario volt. Az igen magas, 190cm–es és 120kg-os színizom versenyző egy igazi közönségszórakoztató adok-kapok meccsen a negyedik perc előtt TKO-val legyőzte Gábort, ám a KOTC vezetősége azonnal jelezte Gábornak, hogy ilyen emberekre van szükség és a meccs után Dean Lister és Quinton Jackson személyesen gratulált a magyar harcosnak!

Nincs mit tenni, mi is csak gratulálni tudunk és reméljük hogy a fiúk még sok örömet okoznak nekünk!