72 versenyző és 6 edző dolgozik a sikerért

ImageA Magyar Kyokushin Karate Szervezet válogatott edzőtáborába 72 versenyző kapott meghívást, juniorok és felnőttek egyaránt.  

 

Hat válogatott edző segítségével fognak dolgozni az áhított sikerért. Itt olvashatjátok a versenyzők névsorát:

2006. évi   I. ÖSSZEVONT  EDZŐTÁBORBA  BEHÍVOTTAK  NÉVSORA:

                         Nagykőrös, 2006.április 27-30. –

Felnőtt férfiak:                                                                           Felnőtt nők:

1.  Török  Dániel         Bp./Champ.F.C.                     1.Lehr Ágnes               Bp./Sampai Dojo

2.  Micheller János         „ / Stabilitás                        2.Kruliczki Adrienn      „ /Stab.

3.  Mali György              „ /                                       3.Lónyai Melinda       Cegléd

4.  Orehovszki Csaba      /                                      4.Kiss Anna                Debrecen

5.  Tokaji Norbert         Debrecen                              5.Balogh Mária          Győr / Ronin KKE

6.  Udvardi Tamás        Győr/ Ronin KKE                6.Motzer Melinda           / Arrabona KKE

7.  Váczi Péter              Hajdúszoboszló                    7.Tóth Judit                H.szoboszló

8.  Fülöp Roland           Jászberény                            8.Simon Orsolya        J.berény

9.  Bak Sándor              Kapuvár LSE                        9.Demeter Mónika    Martfű

10.Búzás Gábor            Martfű                                10. Bartók Júlia            Nyíregyháza

11.Pető Krisztián                                                     11. Mezősi Marina            

12.Szűcs Gergő                                                      12. Ábrahám Edit              

13.Rózsa Gábor            Nyíregyháza                       13. Szövetes Veronika      

14.Magyar Zoltán         Soproni / MAFC                14.  Zatykó Zita             Szeged / Ichiro SE

15.Váczi Zoltán            Sz.f.vár / ARSC

16.Magna Gergő           Szolnok

17.Nagy Róbert             Várpalota

Junior férfiak:

1.Porkoláb Norbert        Berettyóújfalu                     1.Váradi Edit               Berettyóújfalu

2.Jónás Áron                  Bp./B.Harcműv.SE             2.Balogh Éva                     

3.Batay Roland                   / Stab.                           3.Cserepes Alexandra  Cegléd

4.Gál Csaba                    Cegléd                                4.Töttösi Anita             Enying

5.Tornai Dávid                Debrecen                           5.Tóth Zita                   Hajdúszoboszló

6.Rácz Zoltán                                                          6. Misovits Boglárka    J.berény

7.Szabó Norbert                                                       7.Csefkó Eszter            Kalocsa

8.Beszteri Attila              J.berény                                8.Axnix Irina                Kapuvár LSE

9.Molnár Imre                 Kapuvár LSE                      9.Csőke Ildikó              Martfű

10.Tóth Zsolt                   Martfű                             10.Körmöndi Lídia             

11.Balogh Zsolt                                                     11Benyus Judit                  

12.Balla János                                                        12.Nagy Szidónia          Nagykőrös

13.Vass Bence                 Siófok                              13.Tóth Helga               Nyírbátor

14.Pavelka István                                                   14.Dékány Anett           Pusztaszabolcs

15.Magyar László            Sopron / MAFC              15.Velő Ágota               Siófok

16.Spéder István                          / Kamikaze        16.Flórián Zsuzsanna    Szeged / Ichiro SE

17.Broczky Péter                         /                        17.Pálinkó Orsolya             

18.Ivancsics Zoltán                    /                         18.Szudi Gabriella         Szolnok

19.Sáringer Szilárd          Szeged / Ichiro SE          19.Kovács Éva                   

20.Szögi Dániel                                                    20.Szabó Zsófia            Abasár

21.Kormos Zsolt              Veszprém / Fitt SE         21.Demény Brigitta       Besenyszög

22.Papp László                 Tapolca

 

EDZŐK:   

   1.Bencze Antal              4. Jarábik László 
   2
.Agócs Tibor               5. Tóth  Tibor

   3.Boldizsár Zsolt           6. Stefanovics József

           

Behívottak létszáma:  17+14+22+21+6=80 fő

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image