Egyhetes, intenzív, kezdő koreai és / vagy japán nyelvi tábort, nyelvtanfolyamot szervezek Horvátországban Krk szigetén felnőtteknek 2012. június 16. és 23. között. A nyelv a jelentkezők számától függ.

A tanfolyamot koreai és japán nyelvtanár tartja, aki középiskolában és egyetemen is tanít.

A tábor programja:

  • 8:00-tól reggeli

  • 9:00- 12:00 nyelvóra

  • 12:00-13:00 főzőtanfolyam (közös ázsiai ételfőzés)

  • 13:00-14:00 ebéd

  • 14:00-től szabadidő

A szabadidőben a fakultatív programokhoz lehet csatlakozni, a tengerparton víz vagy napfürdőzni, pihenni, tanulni.

Szállás: Krk szigetén, 8 és 6 fős apartmanokban, melyek a tengertől 5-10 perc sétára vannak.

FOTÓK A SZÁLLÁSRÓL

Tananyag: A tanfolyamhoz szükséges tananyagot biztosítom.

Ázsiai menü: sushi / kimpab, mandu / gyouza, chapche (sült tészta), mochi (vörös babos rizssüti), phajon / okonomiyaki, twenjangchige, sült rizs (húsos és zöldséges)

Fakultatív programok: borkóstoló túra, hajókirándulás, városnézés, kerékpártúra, fotóvetítés Koreáról és Japánról, társasjátékok

Étkezés: Az étkezés félpanzió (reggeli és ebéd), kivéve az utazások napján. A reggeli kontinentális, az ebéd a közösen megfőzött ázsiai ételek lesznek. Ha valakinek nem ízlik, akkor kenhet magának zsíros kenyeret. A vacsoráról mindenki magának gondoskodik.

Utazás: egyénileg kocsikkal (vagy igény szerint közösen mini busszal)

Tanfolyam létszáma: maximum 14 fő (Ennél több embert nem tudunk fogadni, így a jelentkezés sorrendjében töltöm be a helyeket.)

Részvételi díj: 75.000 Ft + útiköltség és költőpénz
(Jelentkezéskor 30.000 Ft előleget kérünk a szállásfoglalásra. Ha a jelentkező lemondja a részvételt, akkor ezt az előleget nem tudjuk visszaadni.)

(Az útiköltség személygépkocsi esetén, ha 5 fő utazik benne, akkor kb. 14000 Ft / fő, egy 9 fős mikrobusz bérlése esetén 20000-22000 Ft / fő körüli összegre jön ki. Az útiköltség az aktuális benzikárak és autópálya matricák aktuális árától függően változhat. Valamint attól is, hogy hány fő utazik a kocsiban vagy a mikrobuszban, mert a költségek annyi fele oszlanak. Az előbb említett útiköltség árak csak tájékoztató jellegűek.)

A táborban csak 18. életévüket betöltött felnőttek, saját felelősségre vehetnek részt.
(A 18 év alattiak csak szülői felügyelettel és a szülő saját felelősségére vehetnek részt.)

Hozni valók:

  • Útlevél

  • Balesetbiztosítás

  • Füzet, papír és íróeszközök

  • Napkrém

  • Költőpénz

  • Ruha jó és rossz időre egyaránt

  • Esőkabát (csak, hogy ne legyen rá szükség)

  • Sapka

  • Fürdőruha, fürdőnadrág

  • Gyógyszer betegség esetére

(A programok tájékoztató jellegűek, a program változtatásának jogát fenntartom.)

 

http://vilagcsucsok.hu/korea-klub-tabor.html

 

 

 

 

 

 Még nem írt senki ezzel a cikkel kapcsolatban.
Ha szeretnél hozzászólni, akkor jelentkezz be vagy regisztrálj.
Szólj hozzá! (eddig 0 bejegyzés)